Vtipy Citáty Přísloví Murphyho zákony Obrázky Encyklopedie

Murphyho zákony

Připravili jsme pro Vás oblíbené Murphyho zákony. Murpyho zákony jsme pro Vás přehledně roztřídili do kategorií, jako například murpyho zákony život, murphyho zákony o ženách, murphyho zákony o mužích a další. Zákony schválnosti jsou zábavné, ale zároveň poučné.

Murphyho zákony označují širokou škálu různých rčení či epigramů týkající se chybovosti a lidského selhání. Základní formou všech těchto „zákonů schválnosti“ je tvrzení „Co se může pokazit, to se pokazí“, pojmenované po americkém leteckém inženýrovi Edwardu A. Murphym.

 
detail 12.05.2020
Bez ohledu na to, jak dobře vykonáváte svou práci, nějaký váš nadřízený se už postará, aby vaše výsledky byly patřičně zmírněny.
detail 11.05.2020
Až půjdeš jednoho dne do parku, slunce bude pálit, a ty se div neuvaříš, nenamáhej se hledáním lavičky. Ta jediná prázdná bude na místě, kde slunce svítí nejvíc.
detail 10.05.2020
Řidič kterého jste právě dojeli a již delší dobu ho nemůžete předjet (nejčastěji v pátek odpoledne) má na hlavě klobouk.
Jestli nemá klobouk, tak má někde vzadu nápis LPG nebo LADA, popř. škoda 105-tunning.
detail 09.05.2020
Nic nevypadá z blízka tak hezky, jak to vypadalo z dálky.
detail 08.05.2020
Rozdělení věd:
Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku.
Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii.
Jestliže to zapáchá, je to chemie.
Nefunguje-li to, je to fyzika.
detail 07.05.2020
Dopisní zákon:
Chcete-li, aby vás ještě něco nového napadlo, vložte dopis do obálky a zalepte ji.
detail 06.05.2020
Zákon totálního zamezení

Zabránit psovi v tom, aby s dychtivým pohledem v očích usedl k vašim nohám během snídaně, oběda, večeře či svačiny je možné jen tehdy, dáte-li mu před tím přičichnout k éteru, omráčíte-li ho baseballovou pálkou nebo odvezete-li jej na odlehlé místo v lese, kde ho pomocí nejsilnějšího řetězu zafixujete u mohutného stromu.
detail 05.05.2020
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu po*rat potřebujete počítač.
detail 04.05.2020
Dodržujete-li rychlost, policie hlídky nenasadí.
detail 03.05.2020
V průběhu několika měsíců se vyskytnou pouze tři společenské události, které za něco stojí. Zákonitě pak všechny připadnou na týž den večer.